SAUERESSIG Polska Sp. z o.o.
Profil działalności

Firma Saueressig Polska Sp. z o.o., z oddziałem w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem i w Duchnowie pod Warszawą, jest kompleksowym dostawcą usług dla właścicieli marek i znaków towarowych. Całościowo nadzorujemy graficzny proces realizacji opakowania od projektu designu po stworzenie formy drukarskiej dostosowanej do istniejących na rynku procesów drukarskich. Obok klasycznych wałków do wklęsłodruków i wałków tłoczących oferujemy naszym klientom kompleksowe systemy wałków do obróbki materiałów podawanych z roli oraz na życzenie, specjalistyczne maszyny produkcyjne.

Naszymi klientami są między innymi firmy z branży tytoniowej, dekoracyjnej, tworzyw sztucznych jak i przemysłu spożywczego oraz artykułów higieny. Złożoność naszych procesów, w które się angażujemy, odzwierciedla się w naszej wszechstronnej i wykwalifikowanej załodze. Na sukces SAUERESSIG składa się szerokie spektrum profesji: pracownicy marketingu, inżynierowie budowy maszyn, operatorzy repro, projektanci, grawerzy laserowi, mechanicy obróbki skrawaniem, pracownicy działu sprzedaży, obsługi klienta i wiele innych.

Od 2008 roku firma SAUERESSIG należy do grupy Matthews Europe. 45 lokalizacji w 15 krajach na 5 kontynentach - w oddziałach zlokalizowanych na całym świecie pracuje prawie 3.000 specjalistów nad integracją firm z marką oraz nad powiązaniem marki z konsumentem.